aruallaf

Jak by působila kola na pleť?

Nemyslím, jako požíváním, ale jako kdyby si ji někdo přímo nanesl na pleť. Jaký by měla účinek?

Nejlepší odpověď
Alesh

Asi nic moc, nejspíš by na ní zanechala vzorek pneumatiky. 🙂

Další odpovědi
Questman

Byla bys ulepená od cukru a nejspíš taky zahnědlá od barviva.
Koka se do ní už myslím nepřidává, takže nějaký ozdravný účinek bych nečekal.

cochee

Nedoporučuju, cola obsahuje kyselinu fosforečnou, což je celkem známá věc, sice to nepoleptá, ale na xicht bych si kyselinu nedával…