Avatar uživatele
bolak

Jak by probíhal a vypadal život v oceánu, kdyby tamější zvířena disponovala stejnou inteligencí jako člověk?

Co by mohli dělat, když mají jenom ploutvičky? Nemůžou stavět, nemůžou vyrábět, nemůžou prakticky nic, to by to asi daleko nedotáhli nebo ne? A co takovej človek, kam by lidstvo dospělo za těch 10.000 let, kdyby mělo taky jenom ploutvičky? Není to náhoda, že se nám mozek vyvinul ve stejnou dobu jako ruce a můžeme „tvořit“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT, johana 56, hanny 2, briketka10, luci5, gagaga před 3970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Právě naopak. Mořská zvířena na to šla fikaně od lesa a žádné ruce nepotřebuje.
Člověk sice má ručičky, se kterýma může tvořit, ale podívej se kam ho to tvoření dostalo…samé povodně, tornáda atd.
Zlaté sviňuchy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

jen se neboj naučil by se žít asi, jako
tučňák, nebo lachtan si myslím, ale
nevím já bych nechtěla žít v tý zimě brr..

takovej delfínek oplývá inteligencí až až..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

žádný Tsunami, ale ňáký kytovci
co se škádlej v oceánu víš :DD

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Lucijej: já si stejně myslim že na nás útočej, třeba ty tsunami, tak to dělaj určitě ty delfíni jak říká briketka, že se prostě úmyslně nějak domlouvaj, těma svýma ultrazvukama, a pak v určitou vteřinu všichni naráz šplouchnou ploutvema

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

A divil by ses jim? Já teda ne…
Víš, co všechno jim lidi udělali s oceánama. Já být jima, tak bych se taky chtěla pomstít…

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Válka s mloky se blíží… 😁

před 3969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rpPyIljG5qs

před 3969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek