fcoop

Jak by od vás vypadala Zpráva?

o stavu Světa (něco jako! parafráze „Zprávy o stavu Unie“).Kdyby jste ji měli sepsat.

Možná naivní dotaz,možná vůbec ne.

Nejlepší odpověď
Drap

Asi hrůza a děs, kde by zřejmě nehgativa silně převyšovala pozitiva. Raději takovou zprávu nebudu tvořit. A to se domnívám že nejsem pesimista, ale jen informovaný optimista.

Další odpovědi
klikihak

Každý objektivní člověk s realistickým viděním světa, který se nad tímto tématem někdy zamyslel, asi přemýšlel o sebevraždě.

AnnMary

Já osobně bych spojila přirodu s lidskýmy vztahy – avšak se obávám, že by tato zpáva byla negativní, i když nějaké „světlé“ stránky by přece jen měla.

dudu

Svět se řítí ku skáze, neboť děti neposlouchají svých rodičů a kuře je chytřejší, než slepice.
Jejda, ale to bych se opakoval, protože příbližně stejný nápis byl nalezen kdesi v Egyptě a je starý nejméně čtyřitisíce roků.

tom004

Vážení přátelé,dokonáno jest.Opakujte po mně: Otče náš .......... A,je,to. 🙂

anonym

Titulky v novinách:Konec světa se nekonal!Problém kysnutí mléka před i po bouřce konečně vyřešen,Objeveny bohaté zásoby vody v Somálsku a ve Rwandě,První romský prezident na návštěvě v…,Dnes si mohou lidé zaměstnání vybírat,Do důchodu již v 55 letech.!To bych si přála aby mí potomci četli.

Hlada

Myslím, že by byla kladná. To, že se necháme krmit negativními zprávami je náš folklór, na který Země kašle. Ta si žije podle zákonů vesmíru, na které nemá naše civilizace zádný vliv. Zprávy, které nám jednou vnucují katastrofu z oteplení a podruhé katastrofu ze zmrznutí jsou jen produktem novinářů a ekonomů. Civilizace nemá na Zemi tak velký vliv, jak se domýšlíme. Nám stačí k problémům když pár hodin prší a kdyby Zemi trefil kamínek z vesmíru, tak je po nás.

KdoSiOdJinud

Asi bych popsal vliv znalostí na fyzický vývoj člověka, který se ubírá k závislosti na strojích, které člověk vymyslel.

Leontyn

Příliš široké téma. Musím ale poznamenat jedno: podobě světa je poplatnaá doba, v níž žijete. Proto nemůžete tvrdit, že teď je to hrůza. Nespokojeni byli v minulém i předminulém století. Nespokojenost ale pramenila z jiných věcí. Teď jste nespokojeni, protože vám potraviny u domu zavírají v šest a nemáte si jak nakoupit. Za druhé světové války lidi trápily jiné věci, mnohem důležitější pro samotný život.