Jak by měla vypadat kvalitní palanda?

Odpovědi
Lencis

Záleží na tom co si představujete poj pojmem kvalitní, samozřejmostí by mělo být zdravé dřevo, poctivé zpracování – tedy ne nějaká levná záležitost z giga obchoďáků, ale pěkně opracované, zahlazené, zaoblené dřevo. Natřeno nejlépe ekologickými laky. Pevná konstrukce, jištěná dobrým kováním. V nejlepším případě i s polohovatelným roštem a samozřejmě dobrou matrací. Každý má jiné nároky a nelze takto obecně poradit, když ani netuším jestli se jedná o palandu pro děti či dospělé… každopádně si myslím že do kvalitního spánku stojí za to investovat 😉

Podrobný článek k tématu v odkaze:

Zdroj: http://www.vse­provasdum.cz/jak-vybrat-palandu-patrovou-postel-nejenom-pro-deti.html