Kerynka

Jak by měla vypadat dokonalá holka pro kluka?

Nejlepší odpověď
DDarent

bejt v pohodě, mít společný zájmy a hlaně hezká!!! sice se říká že se mužům se líbí chytrý holky ale když vypadá jako zlobr......

Další odpovědi
dědapetr

Aby se mu líbila,byla příjemná no zkrátka se sní cítil dobře a rozuměli si a byli k sobě tolerantní.

iceT

Tolerantní v určitých mezích,chápavá,mi­lá,dobrá hostitelka,dobrá kamarádka i milenka,měla by umět vařit…ale to jsou vlastnosti.Jak by měla vypadat?
pro každého je dokonalost v něčem úplně jiném,co se týká vzhledu-170–90/60/90 to určitě není

panenka

Osobně si myslím že 100%dokonalá holka nebo kluk neexistuje každý jsme dokonalý v něčem jiném.Ale abych ti aspoň trošku poradila holka nebo i kluk by měl být hezký slušný,pracovi­tý,komunikativ­ní,měl by mět smysl pro humor více mě nenapadá

ten který je

Měla by vypadat jako Ty Kerynko na Tvém avataru.:-)

Lenny998

Nějak takhle xDD

Zdroj: profil.lide.cz/blan­ka.protrzena%40e­mail.cz/profil/

kapka

Lenny998, můžete sem dát prosím svou fotku? Chci se dnes na něčí účet zasmát.

iceT

Hm,taky bych se zasmála…