Avatar uživatele
Mirek4533

Jak by měl vypadat proslov Mikuláše?

Dobrý den,
dostal jsem za úkol být ve škole Mikuláš a zajímalo by mě, jak by měl vypadat můj proslov. Jsem bezradný a nic mě nenapadá, nemáte tu někdo nějaký nápad?
Předem děkuji za všechny odpovědi.
Ještě abych to doplnil, něco říct musím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, johana 56, anonym před 3067 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nedávno jsem shlédl přípravy Mikuláše a čertů kdesi v Rakousku. Čerty tam mají opravdu hrůzostrašné. Proto nesmějí do stavení, jen je obcházejí a lomozí. Dovnitř vstupuje Mikuláš s anděly, má v ruce velkou knihu skutků a každému prckovi přečte fakta sdělená božími posly. Poté dle zásluh rozdělí nadílku a důstojně odcházejí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

U nás toho Mikuláš moc nenakecal. Zeptal se jestli nezlobím, jestli poslouchám maminku a jestli mu řeknu básničku. Pak mi dal buráky a bylo to odbyté.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

Koukni na videa jsou tu docela veselá https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lRsGZ2vzFBY – se mi líbilo jak ta jedna říkala, ať se schová za ní a pak .......... :D já dělal vždy čerta !

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

BANAN93:Ale stejně je to pěkně blbá tradice…Chudáci děcka :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

U nás toho nejvíc nakecal čert (já) – a pokud nebyly dětičky dostatečně vyděšené, otevřel jsem pytel – šoupnul dovnitř maminku – hodil si ji přes rameno a odešel…
To bys nevěřil, co to udělalo i s těmi nejotrlejšími potomky…
;-DD
___
Vykašli se na ´tradice´ – dejte s čertem a andělem hlavy dohromady a vymyslete něco neotřelého…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

hele dědo, honem naval dárky a plav

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SickBreed

Zmínil bych lehce důležitost toho, aby se děti chovali dobře, zblášťe aby byli hodní k rodině a přátelům. Přísně (protože taková postava Mikuláše je) ale zároveň odlehčeně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mikuláš musí bejt hodný.
Např.
Tak co Mirku, jestlipak jsi byl hodný? Mám pro tebe nadílku,ale musíš říct básničku a anděli, podívej se do své knihy, co tam je o Mirkovi napsáno.
Mikuláš se má hlavně ptát, zda byly děti hodné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

BANAN93 >>> Co je to za rodiče? Z těch darebáků šla hrůza, to byl děs…holky z toho měly šok …těm rodičům by měl někdo domluvit

  • na to se fakt nedá dívat

před 3067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Děcka potřebují trochu adrenalinu – jinak dospějí nepřipravena na život…
😉

před 3067 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek