Jak by měl vypadat proslov Mikuláše?

Dobrý den,
dostal jsem za úkol být ve škole Mikuláš a zajímalo by mě, jak by měl vypadat můj proslov. Jsem bezradný a nic mě nenapadá, nemáte tu někdo nějaký nápad?
Předem děkuji za všechny odpovědi.
Ještě abych to doplnil, něco říct musím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedávno jsem shlédl přípravy Mikuláše a čertů kdesi v Rakousku. Čerty tam mají opravdu hrůzostrašné. Proto nesmějí do stavení, jen je obcházejí a lomozí. Dovnitř vstupuje Mikuláš s anděly, má v ruce velkou knihu skutků a každému prckovi přečte fakta sdělená božími posly. Poté dle zásluh rozdělí nadílku a důstojně odcházejí.

Další odpovědi:

Stříbrný

U nás toho Mikuláš moc nenakecal. Zeptal se jestli nezlobím, jestli poslouchám maminku a jestli mu řeknu básničku. Pak mi dal buráky a bylo to odbyté.

Bronzový

Koukni na videa jsou tu docela veselá https://www.youtube.com/… - se mi líbilo jak ta jedna říkala, ať se schová za ní a pak .......... :D já dělal vždy čerta !

Bronzový

BANAN93:Ale stejně je to pěkně blbá tradice...Chudáci děcka :D

Zlatý

U nás toho nejvíc nakecal čert (já) - a pokud nebyly dětičky dostatečně vyděšené, otevřel jsem pytel - šoupnul dovnitř maminku - hodil si ji přes rameno a odešel...
To bys nevěřil, co to udělalo i s těmi nejotrlejšími potomky...
;-DD
___
Vykašli se na ´tradice´ - dejte s čertem a andělem hlavy dohromady a vymyslete něco neotřelého...
;-)

Stříbrný

hele dědo, honem naval dárky a plav

Pokročilý

Zmínil bych lehce důležitost toho, aby se děti chovali dobře, zblášťe aby byli hodní k rodině a přátelům. Přísně (protože taková postava Mikuláše je) ale zároveň odlehčeně.

Mikuláš musí bejt hodný.
Např.
Tak co Mirku, jestlipak jsi byl hodný? Mám pro tebe nadílku,ale musíš říct básničku a anděli, podívej se do své knihy, co tam je o Mirkovi napsáno.
Mikuláš se má hlavně ptát, zda byly děti hodné.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

BANAN93 >>> Co je to za rodiče? Z těch darebáků šla hrůza, to byl děs...holky z toho měly šok ...těm rodičům by měl někdo domluvit
- na to se fakt nedá dívat

Zlatý

gecco

Děcka potřebují trochu adrenalinu - jinak dospějí nepřipravena na život...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.