Mirek4533

Jak by měl vypadat proslov Mikuláše?

Dobrý den,
dostal jsem za úkol být ve škole Mikuláš a zajímalo by mě, jak by měl vypadat můj proslov. Jsem bezradný a nic mě nenapadá, nemáte tu někdo nějaký nápad?
Předem děkuji za všechny odpovědi.
Ještě abych to doplnil, něco říct musím.

Nejlepší odpověď
dudu

Nedávno jsem shlédl přípravy Mikuláše a čertů kdesi v Rakousku. Čerty tam mají opravdu hrůzostrašné. Proto nesmějí do stavení, jen je obcházejí a lomozí. Dovnitř vstupuje Mikuláš s anděly, má v ruce velkou knihu skutků a každému prckovi přečte fakta sdělená božími posly. Poté dle zásluh rozdělí nadílku a důstojně odcházejí.

Další odpovědi
Emefej

U nás toho Mikuláš moc nenakecal. Zeptal se jestli nezlobím, jestli poslouchám maminku a jestli mu řeknu básničku. Pak mi dal buráky a bylo to odbyté.

BANAN93

Koukni na videa jsou tu docela veselá https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lRsGZ2vzFBY – se mi líbilo jak ta jedna říkala, ať se schová za ní a pak .......... :D já dělal vždy čerta !

Awe

BANAN93:Ale stejně je to pěkně blbá tradice…Chudáci děcka :D

gecco

U nás toho nejvíc nakecal čert (já) – a pokud nebyly dětičky dostatečně vyděšené, otevřel jsem pytel – šoupnul dovnitř maminku – hodil si ji přes rameno a odešel…
To bys nevěřil, co to udělalo i s těmi nejotrlejšími potomky…
;-DD
___
Vykašli se na ´tradice´ – dejte s čertem a andělem hlavy dohromady a vymyslete něco neotřelého…
😉

lexx

hele dědo, honem naval dárky a plav

SickBreed

Zmínil bych lehce důležitost toho, aby se děti chovali dobře, zblášťe aby byli hodní k rodině a přátelům. Přísně (protože taková postava Mikuláše je) ale zároveň odlehčeně.

anonym

Mikuláš musí bejt hodný.
Např.
Tak co Mirku, jestlipak jsi byl hodný? Mám pro tebe nadílku,ale musíš říct básničku a anděli, podívej se do své knihy, co tam je o Mirkovi napsáno.
Mikuláš se má hlavně ptát, zda byly děti hodné.

Agneta

BANAN93 >>> Co je to za rodiče? Z těch darebáků šla hrůza, to byl děs…holky z toho měly šok …těm rodičům by měl někdo domluvit

  • na to se fakt nedá dívat

gecco

Děcka potřebují trochu adrenalinu – jinak dospějí nepřipravena na život…
😉