straširybka

Jak by měl vypadat ideální partner? A máte takového doma?

Chci se zeptat, jak by měl podle vás vypadat partner, aby pro vás byl nej. nemyslím povahu…to je jasné, hodný, smysl pro humor, spolehlivý…ale já myslím zevnějšek. Jak by se měl oblékat, jaké vlasy? krátké, dlouhé, tmavé, světlé…Rty větší nebo menší…
Manžel je třeba světlejší typ a mě se líbí tmavé typy 🙂

Nejlepší odpověď
Jahoda

Každá žena si pod slovem „ideální“ představuje něco jiného.

Já svého ideálního muže našla. Jsem ráda, že mám takové štěstí a že nám to spolu klape 🙂

Další odpovědi
rynek878

Vážení,dle svých životních zkušeností teprve léta spolužití prověří,jak dalece jsme si vybrali toho nejideálnější­ho.Stačí na to 30–40 let manželství.

dudu

Ideální parnet, ale též partnerka asi neexistuje. Vždy záleží na úhlu pohledu, osobních představách, či nárocích každého jedince a velmi též na okamžiku, kdy svého miláčka právě lustrujeme. Platí přece , že láska je slepá, nebo alespoň zamilovanému nasadí růžové brýle. Teprve až přestanou pracovat feromony, hormony jakož i jiná mámení a důkladně se navzájem poznáme, většinou míříme malými krůčky k přesvědčení, že bez toho svého nebo mojí nemůžeme být. Repektive dospějeme k poznání, že sice již nejsem zaláskován/na, ale snáším ho/ji a tudíž jedeme dál a nebo, že nejlepší bude se poohlédnout jinde. Že jsem vše trochu zlehčil, no možná…?!

mirlin

Jakmile se projednou člověk rozhodne,že to s kým sdílím svůj osud je partner se kterým sem vytvořil TÝM na život, nezměním a nevyměním.Muž nikdy nepátrat v minulosti,žena nikdy nesledovat zbytečně okolí....... mirlin
Doplňuji:
NIKDY TÍM VE VÝSLEDKU NIC NEZÍSKÁM !

panenka

Já už jsem si chlapa (manžela)našla před 16lety a jsem ráda to co mám.

pekynka

Mám ho doma, sice napotředí ,ale o to lepší zásah. Skvělý muž, skvělý otec ,dělá vše abychom byli s dětmi šťastní, máme stejné myšlení, často se stává, že čin předběhne myšlenku. Přesto si nejsme všední, respektujeme soukromí druhého a stojíme za sebou. To jsem v předchozích vztazích nezažila a proto si toho považuju a moc.

aramah

Mě se líbí vysoký muži asi proto že jsem malá. Měla jsem štěstí a mám,jsme spolu již třicetšest let.

Kajra

ten můj má do všeobecného ideálu daleko, ale povaha je pro mne přednější a můj Jiřík je už 36 let pro mně to nejlepší, co mě mohlo potkat

martina1

Co se týče zevnějšku,tak hezčího chlapa jsem si vybrat asi nmohla-z těch možností co jsem měla.Je vysoký,udělaný­.Hnědovlasý a hnědooký.Obléká se podle mě,co mu koupím,tak si vezme.Chodí oholený a navoněný.Ale asi určitě vyhrála kombinace vnitřku a zevnějšku.

verka

Jak by měl vypadat? To je podmiňovací způsob.Takže by měl splňovat podmínku, že se mi bude líbit. Každý má jiné požadavky,každému se líbí něco jiného.Proto má také každý možnost najít ten svůj ideál. Plyne z toho otázka: Kde ho potkat? A tak vy, co jste ho našli, jste měli velké štěstí.

iceT

IDEALNI?DRIV SE MI LIBILI STIHLI KLUCI S DLOUHYMI VLASY,TED MAM DOMA PORADNEHO HOLOHLAVCE,PROTOZE PANBUH HO LVI HRIVOU MOC NEOBDARIL.ZJISTUJU ALE,ZE CIM JE CLOVEK STARSI,TAK I JEHO TYPY SE TROSKU MENI,ALESPON U ME.

anonym

Kdyz si bajecny chlap,najde bajecnou zenskou.Ten muj si vybral asi dobre,a protoze i ja moc reci nenadelam,tak nam to klape-slovo a duvera je u nas priorita,a kdyz prijde nezdar tak se resi spolecne,da se to zvladat.Jo a k vyzari;roker.

Bunnik

Nikdy jsem neměla vyhraněný typ. Důležité je, aby mě na něm něco zaujalo. Navíc u mě je to tak, že se mi nejdřív někdo hodně nelíbí, až se mi pak líbí až moc :D

kapka

Mně se líbí vlasy přesně ty, co má můj manžel. Věčně plný pilin z truhlárny. Oblečení – zaprášené pracovní. Aspoň vím, že chodí do práce a neběhá navoněnej za holkama. 😁

anonym

já si svůj idol vzala,mám ráda vysoké muže,a ten můj je opravdu obr,i když ted už má nějaké to kilčo navíc pořád mě přitahuje a žádné ho nedám

vlastina

To už tak bývá že se nám líbí to co doma nemáme…

Danča84

No mě se pokaždý líbil úplně jinej typ, a pokaždý byl pro mě nejhezčí na celý zeměkouli. Pak jsem se seznámila s tím nejkrásnějším, nejhodnějším, nejšikovnějším, prostě nejúžasnějším mužským v celým vesmíru a vzali jsme se. Jak by se měl oblékat? Každý den čisté slipy a ponožky:-) Prostě, když se umeje, oholí atd je nejnejnejkrásnější. Předtím než vejde do koupelny ho ale nemám ráda o nic méně!:-)