jak by jste zareágovali, kdyby vás někdo cizí chytl za ruku?

představte si pár ve kterém se on a ona drží za ruce.
Teď si představte, že jdete po ulici (sami nebo s osobou blízkou) povídá te si (nebo něco jiného) a najednou vás ze zádu slušně vipadající člověk chytí za ruku a drží vás jako partnera. co by jste udělali?
Doplňuji:
je jedno jestli dotyčná osoba je muž či žena, ale můžete napsat jestli by jste reágovali odlišně, kdyby vás chytil/a za ruku osoba stejného pohlaví

Nejlepší odpověď
pizlicka

cítil/a bych se v nebezpečí

hrozne bych se vydesila,co bude dál.

Další odpovědi
Conchus

ignoroval bych to

Napřed bych se naučil gramatiku a pak bych se od něj rychle odpoutal. Ale hlavně bych věnoval péči té gramatice

mojitek

ignoroval bych to

ignoroval bych to asi tak 2 vteřiny,pak bych mu tu hnátu zlomil 🙂

anonym

dělal/a bych jako že nic a myslel/a bych si, že jde o žert

Doplňuji:
Nechala bych tomu volný průběh a počkala co se z toho vyklube. Na pohlaví nezáleží.

Teky

byl/a bych v šoku a rychle bych ruku vytrhl/a následně bych se domáhal/a vysvětlení

sevos

bral/a bych to jako přímí útok a reagoval/a bych agresivně

Doplňuji:
Jsem hrrr

honza19hk

bral/a bych to jako nepřímí útok

Doplňuji:
pokud by to byl žert a nebo nějaká pěkná kočka tak v pohodě,pokud nějaký šulin nebo úchyl dostal by přes hubu.

pusinka50

byl/a bych v šoku a rychle bych ruku vytrhl/a následně bych se domáhal/a vysvětlení

Co to je proboha za zcestnou otázku???

Damiana

byl/a bych v šoku a rychle bych ruku vytrhl/a následně bych se domáhal/a vysvětlení

Dala jsem tuto možnost, ale jsem si jista, že by hlavně hodně rychle zareagoval můj muž. A pak by se ta celebrita, která mne čapla (VIPadající je asi nový, krycí výraz:-) a chtěla by se fotit do bulváru nebo tak něco, nestačila divit…:-)

Natty*

byl/a bych v šoku a rychle bych ruku vytrhl/a následně bych se domáhal/a vysvětlení

Doplňuji:
Tobě se to snad stalo, neb co??

led

Neriskujte to, niekedy môže vonkajší vzhľad klamať. Niektorí sa usmejú, niektorí rovno udrú.

bolak

pusinka50: to vůbec není hloupá otázka, jsou lidi kteří tohle dělají :)