Avatar uživatele
Michal

Jak by jste trestali majitele psů,aby uklízeli ekrementy psů?

Sám jsem majitel pejska a exkrementy uklízím.
Doplňuji:
Nenuťe mě chodit po chodníku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5167 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HerbiG

mensi pokutu .. aby si to zapomatovali … ae psi za to nemuzou,to spis ti pejskari … omg toe jako kdybych prisel do parku a tam se vysr*** a zase sel … jednou se mi stalo,ze jsem slapl do hovna,tak jsem si to sel otrit do travy,a tam jsem slapl na dalsi :D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Tech nezodpovednych majitelu je bohuzel hodne.Za neuklizene psí exkrementy bych nedaval pokutu-vemte si,ze plno takovych lidi co neuklizi jsou prave ti,co ani nevedi co s penezi,takze nejaka pokuticka jednou za pul roku se "vyplati,prece…
Prave bych to udelal formou verejnych praci-oni by si to uz rozmysleli chodit v oranzovym munduru a uklizet hovinka a hrabat listi nekde v okoli vlastniho bydliste-posmesky od sousedu by udelaly sve.Vec dokazovani je otazka jina(mj.za deti odpovidaji rodice)
Doplňuji:
GangsterH. : myslis,ze lide by meli chodit jen po vyznacenych trasach po chodniku ? :o) Nebo jsem to asi nepochopil

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vvolfodlak

Udělil bych jim krátkodobé veřejně prospěšné úklidové práce. Nemyslím si však, že je to reálné, hlavně dokazování, venčící děti atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Nijak.

Nechápu, co na tom tak všechny štve (ale spíš se ti, kterým to nevadí, a určitě jich bude většina, neozvou) – máte chodit po chodníku. A nevěřím, že si všichni pejskaři zde na odpovědích po svých psech uklízí.

Sám znám taky plno lidí, co mají psy, a nikdo z nich neuklízí (netvrdím, že to nedělá nikdo, nebo že jsem neviděl někoho to dělat, ale nikdo, koho bych znal, to nedělá).
Pokud se incident stane na chodníku, tak to tak samozřejmě nenechám. Taky se snažím psa nevenčit po náměstích nebo jiných veřejných místech (u cesty na hlavní straně domu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Nesluší se to, ale odpovím otázkou, abych nebyl sprostý.
Co uděláš zvířeti, které udělá třeba loužičku doma a nechceš, aby ji tam dělal a aby si to pamatoval? Říká se, že v tom „vymáchat čenich“. Takže to samé majitelům.
Myslíš, že tento trest by majitele naučil uklízet psí exkrementy? já myslím, že ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Kdybych takového majitele chytla, tak bych ho nechala uklidit všechny exkrementy, nedopalky, papírky a odpadky v celém okolí. Pokaždé, když by exkrement neuklidil, tak by uklízel celé okolí. To by se potom uklízelo, jé, je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek