Monny

Jak by jste tipovali dnešní zápas SLAVIE – SPARTA?

Nejlepší odpověď
anonym

no jako žena která si plete jména fotbalistů s hokejisty a to ještě jsem schopná do toho zamíchat a ted nevím jestli to byl fotbalista nebo hokejista,jediné co vím že to byl nějaký borec,ale už dávno pana Panenku tak si tipnu že Slavie

Další odpovědi
iq

no jako muž který si plete jména fotbalistů s hokejisty a to ještě jsem schopný do toho zamíchat a ted nevím jestli to byl fotbalista nebo hokejista,jediné co vím že to byl nějaký borec,ale už dávno pana Panenku tak si tipnu že Sparta

Miroslavst

Co to je Slavie to vím-bombony, ale sparta? Aha, cigarety. Takže bombony versus cigarety.
No u mě vyhrají cigarety, u manželky bombony.