Jak by jste se rozhodli vy ? Na stesti to u nas jeste neni tak daleko … ale

Veterinar rekl , ze je mozne , ze pejsek nekdy vekem prestane chodit – bolest nohou – kloubu … a pak ze bude na nas , zda utratit. Fenka ma ale zahradku , boudicku … ted jeste beha . Pozdeji bych ji nechala jen vzdy par metru na vyvenceni … na jednu stranu je videt , ze ji to trochu boli , ale zaroven kouka tema ocickama a je u nas stastna a jako by se bala… co s ni provedeme … ;-( beee -iv-
Doplňuji:
Rottwy , jeste to neni tak daleko. Jen jsou dny , kdy beha jak stenatko a pak jsou dny , ze nechce jit ani na prochazku , jen lezi a kouka. Veterinar nam rekl , co muze " nekdy " nastat. Ze se to proste nezlepsi , ale muze to byt jen horsi. Jen ja vsechno " resim " uz dopredu a maluji certy na zed. ☹

Nejlepší odpověď
dědapetr

Měl jsem vlčáka a stalo se že nemohl na zadní nohy tak po poradě se zvěrolékařem jsem ho nechal utratit.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že tím pohybem se udržuje, jak by jen ležela a neběhala bylo by zle.Je s vámi šťrastná tak to je dobře.
Nechte to na přírodě.
Doplňuji:
nemyslete na to , až bude nejhůř uvidíte že ji trápit nenecháte.........

tom004

Nikdo nemůže poradit. Měli jsme minipudla,který loni v létě odešel do „psího nebe“.Měl srdeční vadu,těžko dýchal a dost se trápil,i když se snažil dělat jako že se nic neděje.Veterinář doporučil injekci.Bylo mu 12,5 roku.„Naš­těstí“,příroda rozhodla za nás. Už máme jiného. Vím jaké to je,ale ..... Držím palečky,hlavně čtvernožcovi,oni si to zaslouží.

rottwy

Nerozumím moc tomuto dotazu, jestli je na tom tedy pejsek tak špatně, že vám veterinář řekl, že přestane chodit nebo pouze konstatoval co se někdy stává? Pokud je váš pejsek starší je docela normální, že ho klouby pobolívají, kor jestli je většího vzrůstu. Určitě by, ale pomohli nějaké obyčejné prášky proti bolesti, ale pokud už je to tak špatné, že nemůže chodit, kňučí bolestí a nemůže běhat po zahrádce, což má podle popisu, asi moc rád .. je to vždycky moc těžké, ale myslím, že v takové chvíli bych asi zvolila možnost, aby se přestal trápit. Tu pravou chvíli samy poznáte, poznáte to na jejich očích, poznáte, kdy vás bude prosit, aby jste to skončili. Sama to znám. Miluju psy a beru je jako plnohodnotnou součást rodiny, je tak nefér, že odcházejí tak brzo :( přeju velké zdraví vašemu pejskovi! ♥
Doplňuji:
Já vám rozumím, ani si neumíte představit jak moc! Taky jsme měli fenku. Měli jsme jí krásných 14 let. Přišlo stáří, a u pejsků je to stejné jako u lidí. Začala špatně vidět, slyšet a bohužel i chodit :( .. i ona měla své šťastné dny, kdy běhala za míčkem a lidé se nás ptali, kde jsme to štěňátko koupili. A pak se začalo stávat, že procházky se rapidně zkracovali, protože naše milovaná Kejsinka už toho neuběhla tolik co dřív. Je to strašný pocit a já vám opravdu rozumím. Ale věřte mi! Užívejte si chvil s vaším pejskem, radujte se s ním a vy samy poznáte, kdy bude chtít jít dál. On vám to sám řekne, nebojte! :)

led

Je to jedno z najťažších rozhodnutí – rozhodnúť o živote iného, priateľa. Veľmi záleží na zdravotnom stave, ale ak by sa psík mal trápiť a vegetiť, treba rozhodnutie urobiť.
Mala som fenku 18 rokov, bola to priateľka, ale keď došlo k najhoršiemu a už sa len trápila, rozhodla som sa ju poslať do psieho neba.