Džanička

Jak by jste sami sebe charakterizovali ve třech větách?

Jako jací jste, jakou máte povahu, jaké máte plány do budoucna apod..

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem škaredý, líný, bordelář a ke všemu kouřím a piju, heh já to vystihl v jedné větě.

Další odpovědi
dudu

Docela inteligentní starý vlk vyškolený životem v dobrém i zlém v jehož nitru zatím, nad skepsí a pesimismem převažuje ochota být přístupný každé, byť jen trochu smysluplnné klukovině, ale vždy velmi zvažující kauzalitu.

Illines

Jsem sva-nekopiruji nikoho a nic, povaha rebelska a budoucnost prozit jak nejlepe dovedu a nebat se ji.