Mirdas

Jak by jste reagovali na vícenárodní fotbalovou ligu ?

Sem tam se objevují zmíňky o myšlenkách spojit fotbalových ( nejen ) ligy několika národů.
Byli by jste pro striktní zachování stávající jen České ligy ?
Pro spojení se Slovenskem ?
Spojením Polskem, Slovenskem, Maďarskem a Rakouskem ?
Vytvořit celoevropskou ligu, kde se bude hrát klasicky každý s každým mezi nej v Evropě a postupovali by mistři národních lig z kvalifikace ?
Nebo máte případně jiný návrh ?
Doplňuji:

Přivedlo by to sponzory, konkurenci, atraktivnost, diváky ?
Nebo si to neumíte představit a proč ?
_

Odpovědi
mosoj

Do háje s fotbalem dokud budou takový fanoušci jací jsou.

anonym

Jsem pro zachování české ligy,žádné spojování,nemá to smysl,

Kelt

Nápad je to dobrý, realizace by byla horší. Stačí se podívat na chování některých fanoušků na našem fotbalu

dalid

podla mna prinosy vychadzaju z pokrivenej logiky, ze divaci budu chodit na atraktivnych superov. Divak predsa ma chodit na domaci klub, s ktorym sa stotozni a bude mu fandit a toto sa spojenim nevyriesi. Musi sa stretnut primerana kvalita hry a sluzieb, atmosfera (chuligani) a cena. Pokial ide o zisky majitelov klubu, tie by mozno stupli predajom TV prav do viacerych zemi, ale bolo by to vyrazne na ukor klubov ktore by ostali hrat „nizsiu“ domacu sutaz, tych je vacsina a preto to nikdy neodhlasuju.