pekynka

Jak by jste pořešili toho svého, tu svou?

Moje sestra odhalila manželovu nevěru, jak to bývá jeho auto před milenčiným domem, zvonila na ně,volala mu na mobil, neotvírali. Sestra si nechala přivést dcerou na místo sekerku a lámala se dovnitř, po třetí ráně otevřeli. Švagr zaplatil škodu, zaplatil právníka, milenku opustil, je nejhodnější manžel na světě a historka stále koluje malým městem.Příliš radikální řešení ?

Nejlepší odpověď
anonym

kdoví jak bych to řešila já,sice né sekerou tu bych ve zlosti určitě nenašla,ale klidná bych nebyla,snad na to lidi brzy zapomenou a kamarádka bude zase moct žít v klidu

Další odpovědi
ten který je

Bylo to moc čerstvé a emoce dokáží dělat divy.Mohlo to dopadnout hůř.Jinak nechci moralizovat.

anonym

Na první pohled šťastný konec.
Vaše sestra je opravdu „od rány“.

anonym

Dobrý den pekynko.Vaše sestra je velmi odvážná.Bojuje za svá práva.ostudu by měl mít ten nevérník a ne ona.Ode mě má vaše sestra 1*.
Je to účinné a radikální řešení.Ale samozřejmně to neplatí takhle vždy.---ZAJ-PO

vlastina

Docela slušná šílenost od sestry.Měla místo sekerky si nechat přivézt jeho kufry…