Avatar uživatele
pekynka

Jak by jste pořešili toho svého, tu svou?

Moje sestra odhalila manželovu nevěru, jak to bývá jeho auto před milenčiným domem, zvonila na ně,volala mu na mobil, neotvírali. Sestra si nechala přivést dcerou na místo sekerku a lámala se dovnitř, po třetí ráně otevřeli. Švagr zaplatil škodu, zaplatil právníka, milenku opustil, je nejhodnější manžel na světě a historka stále koluje malým městem.Příliš radikální řešení ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda, anonym, 9 řemesel před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

kdoví jak bych to řešila já,sice né sekerou tu bych ve zlosti určitě nenašla,ale klidná bych nebyla,snad na to lidi brzy zapomenou a kamarádka bude zase moct žít v klidu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Bylo to moc čerstvé a emoce dokáží dělat divy.Mohlo to dopadnout hůř.Jinak nechci moralizovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na první pohled šťastný konec.
Vaše sestra je opravdu „od rány“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den pekynko.Vaše sestra je velmi odvážná.Bojuje za svá práva.ostudu by měl mít ten nevérník a ne ona.Ode mě má vaše sestra 1*.
Je to účinné a radikální řešení.Ale samozřejmně to neplatí takhle vždy.---ZAJ-PO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Docela slušná šílenost od sestry.Měla místo sekerky si nechat přivézt jeho kufry…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek