jiriii

Jak by jste pochopili to v závorce?Způsob dopravy – Kurýrní služba – převodem (pouze pro právnické osoby) (70,00 Kč)

Nejlepší odpověď
led

Prevodom len pre firmy.

Další odpovědi
Drap

Že to tímto způsobem dodávají pouze právnickým osobám. Jinak to chápat nelze.

setapouch

Ze to stoji sedmdesat korun ceskych.

McArthur

Doprava je určena jen podnikatelským subjektům a ostatním právnickým osobám (státní organizace, města a obce, různá sdružení,…), tj. tomu, kdo má IČ a další podmínkou je, že kupující musí zaplatit převodem na bankovní účet (obvykle před odesláním zásilky).

Ono to má svůj právní dopad. Firma nemá právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní tak, jak to může udělat spotřebitel. A jsou tam i další omezení (např. záruka může být kratší a ne 24 měsíců, atd.).