Jak by jste nazvali šižení zboží na množství či kvalitě při zachování ceny?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Poškozování spotřebitele

Další odpovědi
hanulka11

klamání zákazníka

?!

ŘEKL BYCH,ŽE JE TO NEVIDITELNÁ RUKA TRHU

anonym

chytrost obchodníků,hloupost zákazníků,co ještě jsme ochotni snést

Děda Louda

Zlodějna. Neviditelná ruka krade.

Radak

Podvod. Také jsem na to alergická. Dokud však budeme upřednostňovat levné věci před kvalitními, nebude líp. Na druhou stranu v dnešní době má kdekdo hluboko do kapsy, takže smůla.