Jak byste namíchali nápoj lásky?

Myslím ingredience a nějaké nápady pokud někdo máte.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
quentos

Liší se podle pohlaví. Pokud má působit na ženu, stačí sklenice vody, na jejíž dno potopíme ve vodotěsném obalu kreditku k tučnému účtu.

Další odpovědi
Magix.cz

Kokain & Bourbon.

arygnoc

najlepší nápoj lásky je tučné konto v banke.
je to i najlepšia plastická operácia – chlap s miliónikmi/mi­liardičkami je proste neznesiteľne krásny a sexy (bez ohľadu na vek).

;-Q

marci1

Asi nijak. Kde láska není, nepomůže ani nápoj lásky. Promiň.

anonym

Mléko a třešně a budeš se milovat s mušlí! Nápoj lásky nejde namíchat, tak jako elixír mládí!

MirKop

Pár okvětních lístků růže, slzy štěstí, špetka duhy, mlha, drcený diamant a rubín. ( Ano,vím že to nejde,ale podle mě ,,by,, to do něj patřilo 🙂 )

zjentek

skoč do krámu, tam už to prodávaj namíchaný ..vem normálně Božkov 40% a hotovo

Kelt

Viděl jsi Poklad na stříbrném jezeře? Tam taky prodává jeden nápoj lásky a Gotz George mu odpovídá. Kdyby mne nemilovala bez vaší vodičky, bylo by to špatné. Nebo tak nějak.

led

Nápoj lásky (v origináli L'elisir d'amore) je názov opery Gaetana Donizettiho z roku 1832. Autorom libreta je Felice Romani.

Recepty na lásku v prenesenom význame:
Niečo pre ženy: Ak chcú muži prežiť príjemné chvíle so svojimi polovičkami, mali by im večer pripraviť tento nápoj.
Potrebujeme: 300 ml uvareného čierneho čaju, 50 ml whisky, 50 ml zázvorového vína (ak nemáme, nahradíme ho 50 ml červeného vína, čerstvou šťavou z nastrúhaného zázvorového koreňa či mletým zázvorovým korením – asi na štipku noža), 4 klinčeky, na štipku noža kardamómu, škoricovú tyčinku.
Zázvorové víno: Zázvor patrí tiež medzi zaručené afrodiziaká. Najúčinnejšie víno pripravíme z čerstvého zázvorového koreňa.
Potrebujeme: Liter kvalitného červeného vína, väčší zázvorový koreň, med.
viac v http://zivot.a­zet.sk/clanok/3731/na­miesajte-si-napoje-lasky

Ale na tú ozajstnú lásku nejestvuje žiadny recept na „nápoj lásky“, k tomu je potrebný skutočný život.

bara32101

Záleží na tom co vás chutný a dál se dá improvizovat

Doplňuji:
Co vám chutná

Awe

sklenička vína a v tom namíchané nějaké hypnotikum