Jak by jste naložili s výhrou 50 milionů?

Nejlepší odpověď
kropitko

,,,,,?část rozfofrovala a část investovala.

Další odpovědi
dědapetr

Vzal bych je a zmizel z republiky,aby mě o ně nepřipravil Kalousek.

Terryle

Pořídila bych si byt. Někde za Prahou „chatičku“ ze starýho vyřazenýho letadla (nebo možná i jako ten byt v Praze, to by se vidělo :). Soukromej pilotní průkaz. Něco pro radost blízkejm. A zbytek na slušnej úrok a žít z toho spokojeně až do smrti smrťoucí… a semtam pomoct někomu, kdo to bude potřebovat.

barnajka

Tolik peněz bych nechtěla ani omylem, prachy jsou jen na peklo: já bych zpychla, lidi by záviděli… Ne ne, kdepak – nemám zájem :)

Maximálně bych si pořídila nějaký domeček nebo chatku u lesa, „předplatila“ si na pár let pojištění (ať stát nefrflá)… a pak už se jen svobodně toulala světem.
Peníze bych dala potřebnějším, mně by určitě radost nepřinesly

misa-radilka

Můj rozpočet by vypadal zhruba následovně:
5 milionů nízkoenergetický baráček za Prahou 3kk
5 milionů investovala pokud možno nějak konzervativně
20 milionů na dobročinné účely (se známou bych se poradila, má přehled, které organizace potřebují pomoci a podle toho bych je rozdělila)
Ze zbývajících 20 milionů bych v klidu a skromně žila třeba až do stáří, možná jednu dvě exotické dovolené… Neutrácela bych to nějak moc. Kdyby mi ve stáří něco zbylo, koupila bych dětem byt/dům.

led

Nechcem a nechcem vyhrať.
Z toho mála, čo by mi nechali „exekútori výhier“ z rad členov podsvetia, by som si prenajala miesto pod niektorým bratislavským mostom.
PS.
Nepožičal by mi niekto nenávratnú pôžičku na zaplatenie dane z výhry?

DaiWoman

Určitě byt nebo vybavení bytu a nové auto se zbylýmy se určitě něco najde!