blondýna112

jak by jste hodnotili kvalitu doplněných ( nastřelovacích) řas ?? děkuji za odpověd

teda jestli to vydrží dlouho nebo ne ??

Odpovědi
AnnMary

Řasy nalepovací, jako takové vydrží poměrně dlouho i 2 týdny i déle, záleží na časnosti používání.

Jde ale o lepidlo, které vydrží tři až pět použití.

hanny 2

Nastřelovací řasy neznám. Řasy se prodlužují – lepí se řasa na řasu /umělá na přírodní/,doplňují se po 3 týdnech,protože část jich vypadne.Kvalita záleží na tom, jak se o ně budeš starat a jak s nimi budeš zacházet.
Ale mluvím o řasách,které profesionálně lepí kosmetička,pro domácí použití žádné neznám!