libin99

jak by jste do češtiny přeložily commuting patterns ( can also be determined in regard to commuting patterns)?

je to spojeno s dojížděním např, za prací d o většího centra.. nenapadá mě vhodné slovo jak toto spojení přeložit. Google předkladač mi to přeložil jako dojížděcí vzory a to mi nedává smysl. díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud to jde, nepoužívejte překladače a zkuste http://slovnik­.seznam.cz – doporučuju zapnout pokročilou gramatiku a trošku u toho popřemýšlet.
Podle mě by to mělo být něco ve smyslu (…)lze též určit s ohledem na typ dojíždění {vlak, autobus, tramvaj, metro}.
Lepší bude když toho napíšete trošku víc.

Další odpovědi
nelka1995

v jakém kontextu se tato slov nacházejí ? mohl by to být například dojížděcí systém ?