neklason

jak by člověk z handicapem na vás zapůsobyl kdy by mlčel a jenom poslouchál kdo co říká a neřekl by vůbec nic

vědčina lidí řeší lidi z handicapem a sami nerozumí o čem je řeč jak byste se zachovali kdybyste vyděli třeba sedícího člověka na lavičce jaká by byla vaše první reakxse kdy byse on z nikým nebavil a jemom by tak koukál a poslouchál jak byste se v tu cvíli zachovali k takovímu člověku
Doplňuji:
zachovali k handikapovanýmu člověku sedícího na lavičce a k lidem z jiným postižením

Nejlepší odpověď
johana 56

přisedli byste si k němu a konverzovali byste sním

Myslím si,že každý člověk občas jen tak mlčky sedí,možná přemýšlí nebo pozoruje okolí.
Pokud se setkáte s těžce mentálně postiženým,ten žije ve svém světě a jeho reakce se asi nedočkáte.Lidé se zdravotním či tělesným postižením o svých problémech mluví neradi.Názory a pohledy ostatních na tuto kategorii jsou různé.Někdo se zastaví a prohodí pár slov,jiný projde bez povšimnutí,další utrousí poznámku o mrzácích.Pos­tižení nepotřebují soucit,jen pochopení,že i oni jsou součástí společnosti.

Další odpovědi
www

přisedli byste si k němu a konverzovali byste sním

Chybí jiná možnost.
Choval bych se k němu jako ke každému jinému (bez handicapu) a to by vyplynulo ze situace.
P.S: šílená čeština ☹

Drap

utekly byste

Určitě bych neutekl. Proč taky. V anketě chybí jiná možnost. Na takto nerozumně postavenou anketu nelze spolehlivěodpovědět

midlajs

vůbec byste si ho ani nevšimly ani by vás nezajímál

johana 56

Zkuste pomocí pořadu Žaneta show,který uvádí tv Barradov,nahlédnout do soukromí těch,kteří se nestydí o svém postižení nebo nemoci mluvit veřejně.