Drap

Jak by asi řešil současnou krizi v republice Karel IV ?

Bylo by to nějak takto ?
http://letecka­posta.cz/965255096

Nejlepší odpověď
anonym

Rada pro pražáky jako stvořená! Na stavbu nové Hladové zdi by se vypsala státní zakázka a stavěli by ji Ukrajinci pod českou firmou nějakého podnikatele se sídlem firmy na Kajmanech,dohodil by to nějaký lobista a tichý společník ve firmě by byl nějaký politik a akcie by vlastnila jeho maminka…:D

Další odpovědi
Kohut57

Mácháním dotyčných v koši ve Vltavě. Oni by si dali příště pozor , aby nepřišli i o ruku. To by byla na úřadech práce hned poptávka po Mydlářích. A na kopcích na spravedlnosti by stály dřevěné stavby pro takto nepřizpůsobivé, kde by je bylo možno pohoupat pro výstrahu.