Pokročilý

jak by asi reagovala vase holka kdyby...

kdyz byste se ji pokousel sbalit tak byste si vymyslel treba uvedu priklad: ze vam umrel bratr a vy smutnite ona se nad vami slituje a svoji sikovnosti ji sbalite...a ona se pozdeji dozvi ze jste s tim bratrem lhal jenom abyste ji sbalil jak myslite ze by reagovala ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Poslala bych ho někam, s tímhle tématem bych si moc nezahrávala a pokud kluk neumí vymyslet něco normálního, normálně holku "sbalit", tak nestojí za nic..Toť můj názor, ale jsem žena, tak nevím, protože tato odpověď je mířená na muže.

Další odpovědi:

Zlatý

Napíšu Ti, jak bych reagovala, kdyby mě někdo tohle udělal. S podobným vykukem jsem se potkala, upravil si věk, zaměstnání a bohužel i stav - jen aby se mi zalíbil. Ano, spolkla jsem mu to! Když to pak postupně lezlo napovrch, měla jsem chuť se na něj okamžitě vykašlat! A měla jsem to udělat! Napřed jsem překousla ten věk. Práci stejně změnil, takže vlastně o nic nešlo. Jenže jsem mu už nevěřila a jaksi mě to jeho účelové lhaní znechutilo. Pak jsem přišla i na to, že není tak úplně rozvedený, jak mi tvrdil. To byla poslední kapka a okamžitý konec!
Sakra, chlapi, nelžete nám, stejně to praskne! A pak je to ještě horší!
Takže jak by dívka reagovala? Pravděpodobně by byla znechucena, že jsi použil takovou lež, abys ji zbalil. A pravděpodobně bys u ní hodně klesl. Zkus vsadit na jiná lákadla, ne na soucit!

Zlatý

Ak by som sa do vás dovtedy "nazabuchla", veľmi rýchlo by ste dostali "kopačky pre stratu dôvery"
Kto oklame raz,...
Doplňuji:
Mucillinka, muži sa to boja priznať :)

Cau,jestli jsi chlap,tak to nedelej.Jestli jsi slaboch a zoufalec, tak ji jen ublizis.

Bronzový

Když pominu jak blbej to je nápad (zrovna brácha, kdyby aspoň nějakej vzdálenej příbuznej), tak na soucit sbalíš tak kamarádku...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.