vasemi

Jak by asi dopadl seriál Dexter, kdyby se do něj připletl Detektiv Patrick Jane ze seriálu Mentalista ?

Doplňuji:
Myslím si, že by to bylo hodně zajímavé.

Odpovědi
Psychotic

Mrtvým Patrickem? Rudý John ho mohl sejmout už asi tisíckrát, kdyby chtěl. Myslím, že Dexter by si hrát nechtěl. A protože Patrick Jane se nijak netají tím, že chce Rudého Johna zabít, myslím, že by si to Dexter už nějak zdůvodnil.