Drap

Jak budíte své partnery ?

Toto taky neni špatný způsob :
http://letecka­posta.cz/860929584

Nejlepší odpověď
anonym

Buzena jsem já.V polospánku vnímám jakési pohyby po místnosti,potom mi někdo opatrně funí do obličeje,ale zapomíná na fousky,takže mě to šimrá a i když dělám,že tvrdě spím,nezabere to.Jakmile pootevřu oko,vidím obrovskou psí hlavu a už se směje celým tělem! Když tyto delikátní postupy nezabírají,je vyslán mrňavý trapič,který do lůžka vyskočí a spolehlivě mě zvedne.Parner bývá tou dobou už fuč…:D

Další odpovědi
flodur

Mančo vstávej,už ti před půlhodinou zvonil třikrát budík a utíkej do práce,potřebu­ji spát.

pizlicka

presne jak popsala bohemica,alev mem pripade po otevreni oci,to je partner:-))

franku

Pusinkou.