dabel

Jak budete prožívat dnešní večer?

Nejlepší odpověď
ten který je

Budu tady asi s Vámi a s ostatními.:-)

Další odpovědi
anonym

tak za chvíli vyrazím na hřbitov,pak zkusím najít mobil dnes jsem ho někam dala a celý den nemužu najít,pak se naložím do vany,vemu si prášek od bolesti hlavy a budu se modlit at to mé stáří co nejdřív skončí

rybíz

Uvařím si kafíčko a budu poslouchat rádio a něco čuchtat. V televizi jde zase h…

anonym

Těžká otázka. Já jdu do hospody,ale ne jako host,ale jako Palivec.Vzal jsem službu za syna.Takže mám o program postaráno.