Shady

Jak bude vypadat v letech budoucích přírodní prostředí když se budeme chovat pořád stejně?

Nejlepší odpověď
beer

Je na to vícero vědeckých scénářů a všechny jsou téměř katastrofální. Shodují se většinou v tom, že v důsledku takového chování nebude dostatek pitné vody, špatný vzduch na dýchání, hlad, války, atd atd.

Zdroj: Studium

Další odpovědi
Hamon

V podstatě se zas tolik nezmění. Rostliny tu budou, zvířata tu buydou, člověk tu nebude…

waltík

no ne moc dobře ale stejně asi to nebude až tak zlé

MK44

Pokud se budeme chovat stále stejně krátkozrace, přírodní prostředí vypadat nebude. Bude jen prostředí skládkové, otrávené, prosolené, splaškové, zabetonované, radioaktivní – no radost si vybrat! Později se už nebude ani vybírat. Nebude, kdo by vybíral … ☹