Anette

Jak bude vypadat maturita v roce 2015? (alespon přibližně)

Dobry vecer,v roce 2015 me ceka maturita.V prvaku nam bylo sdeleno,ze budeme maturovat z 5 predmetu,tak jsem si vybrala cestinu,anglic­tinu,zemepis,spo­lecenske vedy a francouzstinu.Ale minuly tyden nam rekli,ze nakonec budem maturovat jen ze 4 predmetu a tak vaham,ktery predmet vyradit-vaham mezy franinou a spol.vedama,ale nevim jestli by slo maturovat z CJ,AJ,Z a franiny,a to je prave moje otazka na vas.Predem dekuji za odpovedi a omlouvam se,ze nepisu carky a hacky,ale pisu z mobilu.Dekuji

Odpovědi
Drap

obdobně jako v roce letošním a i příštím

mosoj

V roce 2015 bude maturitní zkoušku skládat zkušební komise.

Andre5000

Podle vývoje bych bych soudil, že maturitní vysvědčení se bude dávat za slušné chování během školní docházky.