JeRRyi88

Jak bude probihat prestup k jinemu operatorovi?

Zdravím.
Mám prosbu jsem u T-mobile s dobijeci kartou a rozhodl jsem se přejít k O2.
Budu kupovat tarif za 750 neomezeny sms a volani do vsech siti a 1.5gb net.

  1. Co se starou simkou stačí jí jen vyhodit nebo musim neco obvolat.
  2. Kam je třeba zavolat nebo kde přepsat všude to že budu mít nový tel číslo (Doktor … a co vše? )
  3. Když pujdu do o2 pobočky dají mi simku podporujici 4g hned a k tomu ten tarif a hned budu moct z něj volat ?
  4. Popřípadě kdybych chtěl v budoucnu zrusit tarif jak to mám zrušit abych měl třeba jen dobijecí kartu

Nejlepší odpověď
jáára

špatná kombinace TM >> O2

objednáš si převod čísla u budoucího operátora a on se o vše postará.
číslo ti zůstane stejný.
ad 4) jdeš k O2, tam je jakákoliv maličkost neskutečný problém! rozmysli si ten přechod.
O2 newer more!