Duvemblejt

Jak bolí zlomené zápěstí?

Nejlepší odpověď
quentos

Jako čert, na to vemte jed. Často se vám dělá i na omdlení.

Další odpovědi
www

Jak sviňa. Tak se to tady říká 😁.

anonym

Taky si přisolím: Blbě a dost a jenom kvůli tomu, abych si to ověřila v praxi to nedoporučuju zkoušet.

Nikkol

Bolí dost, ale výron nebo vymknutí bolí mnohdy víc. Hlavně je to oteklé a někdy i s krevním výronem. A samozřejmá je špatná pohyblivost.

led

Ako zlomenina. Ja som mala v sebe toľko adrenalínu, že bolesť som začala cítiť až na druhý deň po sklincovaní. Dovtedy som na taký detail nemala čas.

tatanka

Nevím neměl jsem, ale každá zlomenina bolet musí, záleží na prahu bolesti–sportovci a i já ten práh mám posunut, ale třeba taková facka???