Avatar uživatele
Mirdas

Jak bojujete se „všeználky“ ?

Zřejmě každý z nás se již setkal s typem člověka, který všude byl, každého zná, má vše lepší, se vším si umí poradit, na každou otázku zná nejlepší odpověď.
A když mu dokážete že tomu tak není, vše zapře a třeba i tvrdí, že ten nesmysl jste nakonec tvrdili vy.

Samozřejmě že je lze i přehlížet, ovšem zda navíc donášejí nadřízením a máte je prakticky všude kam se hnete není to vůbec jednoduché.

Jak jste je vypekli ?
Doplňuji:

Jen na vysvětlenou:
To, že jsem k textu dodal že také donáší a šmíruje je jen odůvodnění proč ho nelze jen tak ignorovat.
Děkuji všem kteří odpovídají na dotaz.
-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Nevíteto?, Dane před 3532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Charakteristická vlastnosť všeználka, čo všetko videl, všade bol, všetko vie, je veľmi jednoduchá – najradšej kritizuje bez riešenia, predsa len, je to ľahšie, než miesto prázdnej kritiky, podať riešenie problému. Tu treba totiž premýšľať. Reaguje ješitne, vzťahovačne a nie je ďaleko k urážkam. Veľa rečí o ničom, ako asi táto odpoveď :)
Takéhoto človeka si treba držať od tela. Najjednoduchšie je, opýtať sa všeználka na riešenie problému, ktorý kritizuje. Nastane hrobové ticho a hneď máte chvíľku kľud.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Mícháš všeználka s donašečem dohromady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ten, kdo vše ví, všude byl, on jediný zná správnou odpověď a za své znalosti se bije „do krve“ ? Chytrý a vzdělaný člověk se nikdy za „všeználka“ nepovažuje a s ostatními o různých otázkách je ochoten diskutovat a ne je shazovat. Připadají mi jako malé děti, které se vztekají, když chtějí za každou cenu prosadit svá přání. Jak je vypéct ? Nejlépe je ignorovat, trochu politovat a nevést s nimi zbytečné diskuse o daném tématu. 🙂
Donašeči, to už je jiná. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Říct mu/ji " Jdi do p*dele

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nijak, byla by to škoda času.
„Všeználkovi“ se nedá dokázat, že se mýlí,
protože svlj omyl či neznalost nikdy nepřizná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nijak a neříkej mi všeználku, když jsem brouk Pytlík, ten byl všude 2×
Doplňuji:
😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jak jak? Pokud se někdo tváří chytřeji než já, dostane přezdržku a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

Jednou jsem měl tu „čest“ měřit svoje síly se všeználkem alá exotem z exotopedie. S takovými lidmi nejde bojovat, pokud to jsou nějací neznámí lidi, tak vás ubijí ignorací vůči vašim názorům, známí všeználci mají za sebou podporu rádoby inteligentních lidí a to se „bojuje“ těžce. Tady se dá jedině ustoupit, protože jedině tak vyhrajete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Ano takový typ člověka mě cvičí každý den. Vypéct ho jde, ale je to těžké. Vyžaduje to především čas a úsilí. Začni tím, že se ho pokusíš lépe poznat. :) Třeba to s tou moudrostí nebude zas až tak horké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek