STUDENTKAEVA

Jak bojujete proti roztřepeným konečkům vlasů?

Vím, že nejlepší je vlasy ostříhat, ale chtěla bych mít dlouhé vlasy a vždy, když se mi roztřepí, tak je ostříhám a je po snu o dlouhých vlasech. Nemáte někdo nějaké tipy na nějaké olejíčky nebo i babské rady? Děkuji všem

Odpovědi
marci1

Doporučuji „Mythic Oil“ fy L'ORÉAL. Po umytí vlasů vetřeš do konečků vlasů a uvidíš, jak to působí. 🙂

Kepler

Já je nekompromisně sjedu strojkem značky Philips, jakmile dosáhnou 5 mm. Roztřepené konečky nemají šanci.
Ale vážně: asi je to nedostatek vitagenu B7 (jinak taky vitamín H, nebo biotin).

„Pokud se Vám často třepí a lámou nehty, nebo máte často roztřepené konečky vlasů, Vaše vlasy vypadávají a lámou se, znamená to nedostatek tohoto vitamínu“. Můžeš ho koupit za nesmyslné peníze od různých kosmetických firem, nebo taky stačí úprava jídelníčku: viz http://doplnky­.vitalion.cz/vi­tamin-b7/

NelieM

Doporučuji kokosový olej :) Je to zázrak a ne jen na konečky vlasů.

KamilaLukeso

Já byla před týdnem u kadeřnice a ta mi řekla, že vlivem melíru mám zničené konečky. Mimo ostříhání mi poradila dělat si aspoň jednou za 14 dní zábal. Masku na vlasy dát spíše jen do konečků a nechat třeba i půl hodiny působit.