Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Jak bojujete proti roztřepeným konečkům vlasů?

Vím, že nejlepší je vlasy ostříhat, ale chtěla bych mít dlouhé vlasy a vždy, když se mi roztřepí, tak je ostříhám a je po snu o dlouhých vlasech. Nemáte někdo nějaké tipy na nějaké olejíčky nebo i babské rady? Děkuji všem

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2852 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Doporučuji „Mythic Oil“ fy L'ORÉAL. Po umytí vlasů vetřeš do konečků vlasů a uvidíš, jak to působí. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já je nekompromisně sjedu strojkem značky Philips, jakmile dosáhnou 5 mm. Roztřepené konečky nemají šanci.
Ale vážně: asi je to nedostatek vitagenu B7 (jinak taky vitamín H, nebo biotin).

„Pokud se Vám často třepí a lámou nehty, nebo máte často roztřepené konečky vlasů, Vaše vlasy vypadávají a lámou se, znamená to nedostatek tohoto vitamínu“. Můžeš ho koupit za nesmyslné peníze od různých kosmetických firem, nebo taky stačí úprava jídelníčku: viz http://doplnky­.vitalion.cz/vi­tamin-b7/

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Doporučuji kokosový olej :) Je to zázrak a ne jen na konečky vlasů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KamilaLukeso

Já byla před týdnem u kadeřnice a ta mi řekla, že vlivem melíru mám zničené konečky. Mimo ostříhání mi poradila dělat si aspoň jednou za 14 dní zábal. Masku na vlasy dát spíše jen do konečků a nechat třeba i půl hodiny působit.

před 2845 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl