Jak bojovat se špačky..

Jak bojujete se špačky, máte nějaký osvědčený způsob který zabral?Kulomet ani brokovnicu nemám 🙂 chovají se jak politici.. pořád mají málo ☹ nepěstuju třešně pro špačky

Nejlepší odpověď
anonym

máte jen pár stromů? pokud ano, tak je dobré je ověšat např. starými CD, nebo se prodávají také takové lesklá pásky (cca. 100Kč) prostě něco lesklého a mělo by to stačit

Další odpovědi
dědapetr

Nad korunu stromu udělat maketu dravce,můj děda si to udělal z dětského draka s motivem dravce.