bleskosvodos

Jak bojovat s nepřítelem,když je ve vlastních řadách?

Nejlepší odpověď
www

Je to vždy velmi složité.
Musí být nejprve pomalu, nenápadně a důkazně usvědčen. Poté následuje buď náprava, nebo vyloučení z vlastních řad. To vše ale vyžaduje většinou kvalitní kolektivní práci a čas.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Rozhodně, urputně a bez slitování…
;-D
Nejhorším „nepřítelem ve vlastních řadách“ je alkoholismus (a podobné ´dobroty´).

Mirdas

Můžete to využít ve svůj prospěch.

Zda neví, že Vy víte o jeho nepřátelství, dle situace navlíkněte následující události aby se zcela znemožnil a odkryl protistranu pro kterou Vás zradil.