vhitny

Jak blokovat erotické stránky?

Jelikož na internetu jsou volně přístupné erotické stránky, které mohou objevit i děti, zajímalo by mě, zda jdou nějak zablokovat neboli existuje na tyto stránky dětská pojistka kterou si mohu sama nastavit??

Odpovědi
radosxxx

staci sledovat historii,není-li tam žadna eroticka stranka,nemusime nic blokovat.

nonnel

Existuje mnoho programů, ale jako nejnovější je F-Secure Internet Security 2010

F-Secure nabízí bezpečnostní balík vybavený nejmodernějšími technologiemi pro boj s viry. Eliminuje bezpečnostní hrozby, navíc je velmi střídmý a nebrzdí běh počítače.

F-Secure Internet Security 2010 je bezpečnostní balík, který nabízí komplexní ochranu před hrozbami číhajícími na internetu. Má realtime ochranu, která na pozadí systému kontroluje všechny soubory, se kterými pracujete. Je vybaven firewallem a systémem ochrany proti proniknutí do počítače. Sleduje činnost procesů a odhalí tak potencionálního špiona. Také vás dokáže ochránit před otravnou nevyžádanou poštou. Skvěle se hodí i pro rodiče, kteří chtějí mít přehled nad tím, kdy a kde jejich děti surfují. Rodičovský zámek se dá nastavit na dny, kdy smí dítě být na internetu, na hodiny a dá se zatrhnout spousta druhů stránek, na které nesmí (násilí, nahota, drogy atd.). Díky principům virtualizace a cloud computingu ušetří zdroje vašeho počítače – náročné operace probíhají na vzdálených serverových farmách.

Zdroj: chip.cz