marci1

Jak asi zareaguje Vatikán na vyvěšení husitského praporu na Hradě ? 🙂

Když to údajně udělal před 90 lety T.G.Masaryk, byla z toho diplomatická roztržka s Vatikánem.
http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/aktualne-cz-prezident-zeman-nad-hradem-vyvesi-husitsky-prapor/1222305?­utm_source=mo­zilla_cz&utm_me­dium=rss

Nejlepší odpověď
Drap

Vatikán nebude reagovat.

Další odpovědi
gecco

Dneska už nemá Vatikán v Evropě takovou politickou pozici, aby se nějak ´utrhoval´…
😉
A myslím, že i s ohledem na světovou nábožensko-politickou situaci nebudou římští katolíci oficiálně nijak ´brblat´…

arygnoc

čo, vatikán, ale čo na to islamský štát?

;-Q

lota

Vatikán reagovat může…, aspoň se ukáže nakolik je odkaz mistra Jana Husa trnem v oku Vatikánu, a myslím, že se nejde i u nás pár lidí, kterým se nebude líbit.