Jak asi může chutnat letadlo?

http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/4404-chlap-ktery-snedl-letadlo
Doplňuji:
a to si vemte že snědl 9 tun za 42 let,to je nepředstavitelné

Nejlepší odpověď
Terryle

Asi jak který a podle toho, v jakým je stavu :) řekla bych dost kovově a některý možná i trošku pálí, hlavně pokud mělo plný nádrže. To pak má chlapík i s aperitivem :o)

Ale daj se sehnat i chutnější kousky… http://sphotos­.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-ash1/hs548.ash1/31988_­1449531753713_1095807501­_31278671_7728613_n­.jpg
Doplňuji:
Ale vážně – co mi nejde do hlavy, jak to ten chlapík kousal? Nebo si to předem nakrájel nějakým spešl příborem? Pochopím, že když člověk sní malý naporcovaný tupý kousky kovu nebo jinejch materiálů, tak to z něj i podobně vyjde. Ale kousat to přece nemohl… uááá, bolí mě zuby, jen si to představím

Další odpovědi
Miroslavst

Asi moc dobře chutnat nebude, lépe řečeno nebude mu moc dobře, protože slitiny hliníku z kterých je letadlo vyrobeno nejsou zrovna to nej.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sli­tiny_hlin%C3%AD­ku

anonym

Že se nenechá zaměstnat v nějakých sběrných surovinách,byl by asi levnější než provoz a údržba lisu.Za odměnu bych si ,být jím,nechala koupit něco málo tatarky a bylo by.
Doplňuji:
Tak to bych ho ve svejch sběrnejch surovinach nechtěla,za 42 let uklidit jeden dvorek..

Rocker

Letadlo asi není nejlevnější jídlo:-)

Mousinek

OMG

venkovan

Jestli to je američan, či člověk vyznávající jejich stravovací kulturu, tak to polil kečupem. Ti snědí i mleté maso plácnuté mezi dva plátky žemle. Hlavně, že je tam kečup který jim teče po prstou.

anonym

Pokud letadlo nebylo pos*aný od ptáků, tak to nemuselo bejt tak hrozný :D