dolik

Jak asi musela vypadat příroda před řekněme 150ti lety?Asi nádhera.

Já si ještě pamatuju,že jsem se jako malý kluk napil z potoka a nic se mi nestalo.A kolem jsem neviděl kousek místa,kde by se nepásl dobytek,nebo kde by nerostla pšenice,kukuři­ce,nebo čert ví co.

Nejlepší odpověď
dudu

No ono nebylo vše taková idyla jak si to při zpětném pohledu někteří z nás představují. Sice matně, ale přesto si pamatuji, že z každého domu vytékala stružka močůvky a přes celou vesnici v tzv. rynzálech často plavaly výkaly zvířecí i lidské. Lidé nezřídka žili společně se zvířaty a napití z tehdejších studen by dnes málokdo přežil bez úhony. Existují písemné záznamy, že mnohá větší města bylo nejdříve cítit a pak vidět.

Další odpovědi
BIGFOOT

NO VŠAK ŘÍKÁŠ: ČERT VÍ CO!!!!!!!!!TEN TO OPRAVDU VÍ.BIGFOOT