Jak asi dopadnete vy?

„Zle, matičko, zle!“ jak praví klasik Karel Havlíček Borovský v Písni Čechů. Testem jste neprošli.

http://ankety­.aktualne.cz/s3/9008f­f136d12

Nejlepší odpověď
iceT

Zle matičko zle,ale opravdu jsem se s nimi nesetkala,já mám paměť na tváře…:-)

Další odpovědi
Alesh

„To je Čechů slavné plémě, mezi Čechy domov váš,“ abychom parafrázovali druhou sloku české hymny. Výborně, testem jste prošli. Pochlubte se skvělým výsledkem svým přátelům na Facebooku a zjistěte, jak jsou na tom oni!

Vyzkoušejte si test ještě jednou
Zpět na homepage

1. Kdo je na obrázku?
Svatá Ludmila – špatně
Anežka Česká
5. Poznáte tohoto muže?
Je to Kosmas – špatně
Je to Jan Rokycana
7. Jak se jmenuje tento český spisovatel?
Jan Neruda – špatně
Karel Hynek Mácha
14. Která česká operní pěvkyně, proslavená i v zahraničí, je na fotografii?
Soňa Červená – špatně
Jarmila Novotná

dudu

Udělal jsem tři chyby, ale podotýkám, že test není korektní. Mistr Jan Hus je zde vyobrazen jako štíhlý muž s hustými vlasy, ale podle historiků měl řídké vlasy s lysinou a v jednom svém dopise přátelům sám píše „neb jsem tlust, musel jsem jeti na oslu“......

quentos

Zle, sotva 50%…

Sůwa

Pět špatně, nic moc. Testem jsem neprošla 🙂

led

Na internetové testy sa nespolieham.
Tento test je tiež s „podivným výberom“.
Ide o najväčšieho Čecha výškou, alebo zásluhami o Český národ, alebo „čím má byť najväčším“? To tam nie je napísané.
""Zle, matičko, zle!" jak praví klasik Karel Havlíček Borovský v Písni Čechů." takto sa test nerobí!

Drap

Opravdu…Zle matičko zle

Kelt

Poprvé jsem taky neprošel, opakovaně to bylo lepší. K čemu jsou takové testy, když ho mohu opakovat několikrát, až dosáhnu správného výsledku? O všech lidech jsem už slyšel, ale neviděl jsem jejich podobizny.