Jak artikulujete?

Nejlepší odpověď
gecco

srozumitelně

Nejsu zdechlý hýbat celou hubou…
😉

Další odpovědi
zjentek

jinak....

..to víš, klouby už nejsou co bejvaly..

Drap

jinak....

Jsem hluchoněmý

brillant

srozumitelně

Gothic

zrovna mutuji

Spíš jsem se ještě po 4 letech nesrovnal :D .

led

jinak....

Keď hovorím a pri tom sa počúvam, rozumiem tomu, čo hovorím.
A tí, čo ma počujú, po počítačovej a spektrálnej analýze zvukov vyhádzajúcich z mojich úst, v spolupráci s odborníkmi prídu na to, čo im hovorím. Len im to trvá trochu dlhšie.

ivzez

srozumitelně

Agneta

jinak....

Mňaukám, ale umím i štěkat:DDD

Nechápavé

srozumitelně

KARI05

srozumitelně

No lidi mi docela rouzumi:)

anonym

jinak....

snažím se mluvit tak, srozumitelně, trochu s tou omáčkou okolo,jako že tomu nejlíp rozumím a zapojím ruce pro nechápavější 🙂

WoIfy

huhňám

pucipuci

jinak....

Přijde na to s kým mluvím. Huhńám si pro sebe,koktám z rozčílení,šišlám na zvířatka a prý je zajímava moje mluva pod parou,což nemohu posoudit.

GM

srozumitelně

anonym

Drape, takže komunikuješ haksama?