marcelkacz

Jak aktualizovat na Bada 2?

Ahoj, mam Samsung S8500 s badou 1,2 a nikde nemuzu najit, jak to mam aktualizovat na 2.
v apps mi to pise ze si to mam aktualizovat, abych pro to mohla stahovat polozky.
v kies mi to pise ze aktualizace nepodporuje-
Doplňuji:
omg, a co stim mám dělat, mobil jsme kupovali přes internet..

Odpovědi
DDarent

pokud aktualizace nepodporuje, znamená to, že máš jakousi ,,čínskou'' kopii, jelikož tvůj firmware neni přímo od Samsungu
To mi je jasný, protože v obchodě takovejhle neseženete.
Jediná možnost je Flashnout Firmware na jinej systém, což si já na svým wavu dělam pořád, ale stratíte všechna nyní uložená data a pro někoho nezkušenýho jako ste vy, je to opravdu nebezpečné, protože i mně trvalo nastartovat správně systém 2 dny.