sabinieee

Jak aktualizovat kartu micro SD do telefonu Sony Xperia L?

Mam telefon Sony Xperia L a nejde mi do nej nacist 16GB micro SD kartu, po aktualizaci softwaru nelze nacist karta. Tatka ma ten stejny problem.

Nejlepší odpověď
badisko

Pouzij …Factory reset …karta se aktualizovat neda je to :D ..je to vymene medium na ktere se ukladaj data …:D nema zadny softvare krom ovladacu …
Jak rikam vyzkousej factory reset …no ono ne vzdy je noudre hned aktualizovat soft kdyz vypusti aktualizace …:D
zde je navod … http://device­guides.vodafo­ne.ie/web/sony-xperia-l/customise/res­tart/restore-factory-default-settings/ apropo nejdrive si zalohuj dulezita data a neuskodi vyndat i SIMku …
Doplňuji:
correct … Software …:D

Další odpovědi
Emefej

A podporuje vůbec ten telefon 16 GB karty? Třeba to není chyba, ale vlastnost.

Jantar2

Nejdříve se na internetu nebo v návodu ujisti zda tvůj telefon podporuje 16GB karty

pokud ano zkus v počítači formátovat kartu na „FAT3“2 (V tento počítač jí „rozklikni“ a dej formátovat) POZOR! z karty si vše důležité před formátováním vyndej jinak to bude formátováním vymazáno

Pokud formátování nepomůže zkus již zmiňované „Tovární nastavení“

Pokud ani to nepomůže tak máš smůlu a telefon můžeš maximálně reklamovat nebo nechat v záruční době opravit…