rajsa

Jak aktualizovat IE po továrním nastavení? Pořád to něco blokuje.

Mám IE 7 a nejde aktualizovat. Coto brzdí? díky

Odpovědi
mosoj

Jen to pořádně zkoušej. Momentálně je IE 11 !!!!!
Doplňuji:
Zkus to postupně přes nižší verze. Je možné, že to z IE 7 na IE 11 nepůjde přímo.

setapouch

Co to říká?

cochee

Ono záleží taky na tom, jakou máš verzi Windoze, ale i na XP to šlo tuším aktualizovat až na MSIE 8, takže bližšího nic nevím. Vypni si při aktualizaci firewall a antivirus, i když u MSIE by to snad vadit nemělo. Jo a možná, že než se ti nabídne v aktualizacích verze 8, tak bude třeba nejdřív aktualizovat stávající sedmičku nějakými kumulativními balíky záplat.