toxino007

Jak aktivovat Samsung Galaxy Note 5?

Dobrý den mám samsung galaxy note 5 ale bohužel nejde aktivovat je asi zamčený
zapnu ho zeptá se to jaký jazyk chci nastavit dám angličtinu potom aktivuji wifi a následně se to zeptá na můj google účet zadal jsem ho i z heslem ale potom se napíše
please sign in using one of the owners accounts for this device píše to i když se přihlásím jiným účtem. nemáte nápady co můžu dělat? jsem zoufalý.

Odpovědi
štamgast

A když to napíše to please sign in using one of the owners accounts for this device tak jaký jsou tam možnosti na výběr?
Jinak zkus napsat na http://android­forum.cz/