fg

Jak aktivovat driver genius profesional?

Do licenčního pole jsem napsal kod z you tube.Kod byl v pořádku a psalo to : klikněte na OK pro restartování programu a ověření licenčního kodu.To jsem udělal,ale potom tam naběhla stránka,kde si to můžu koupit.A k tomu je program stále nezaregistrova­ný.Zkoušel jsem to znovu,ale dělá to pořád.Jak to tedy aktivovat?

Odpovědi
Michal Kole

nechápu. Já známn jen genius jako výrobce PC hardweru

či pod firmou KYE Systems Corp

bolak

Záleží na tom co máš za verzi. Úplně nejlepší bude stáhnout si celý program třeba z ulozto, czetorrent případně z isohuntu, tam jsou i s kódem.