Pipka

Jak a v kolika měsících může být jehnička nechtěně zapuštěná?

Jehničku jsem koupila se stejně starými skopci.Jsou krásné velké,ale zdá se mi ,že je jehnička poněkud kulatější a kulatější.Dva skopci mají ještě gumičku a jeden už ne ,ale jsou stejně starý.Navíc se mi zdá že ten bez gumičky spíš mečí a oči má jako koza.Může to být i tím že je to skopec?Je to ale stejný druh tak nevím co si myslet?

Odpovědi
gecco

Ovce dosahuje pohlavní dospělosti cca v půlroce věku – takže, je-li ta tvá starší, může být březí…
Ale určitě ti poradí veterinář.