oselik

Jak a v čem si mužu vytvořit svoji vlastní animaci?

Ahoj, jak si vytvořím nějakou malou animaci?

Odpovědi
anonym

http://www.slu­necnice.cz/sw/gimp-windows/ program gimp. Dají se s tím vytvořit pohyblivé obrázky či ikony. Obrázky různě deformovat..
GIMP (GNU Manipulation Program) je grafický editor sloužící ke tvorbě a úpravě bitmapových obrázků. Program, jak vyplývá již z názvu, je k dispozici zdarma pod licencí GPL. Jeho známějším komerčním protipólem je Adobe Photoshop. GIMP je vhodné použít zejména pro úpravu fotografií a tvorbu webové grafiky. Obsahuje širokou škálu standardních nástrojů jako například možnost práce s kanály, vrstvami a cestami, grafické filtry a standardní nástroje, na které jste zvyklí z Photoshopu (štětec, pero, tužka, razítko a podobně). GIMP je multiplatformní, takže existuje ve verzi pro Windows i pro Linux.