Avatar uživatele
fcoop

Jak a proč si myslí to, co si myslí?

U příležitosti desátého výročí útoků Al-Káidy na Světové obchodní centrum v New Yorku oslovili naši redaktoři dnešní desetileté školáky. Zeptali jsme se dětí, co pro ně znamená 11. září. (NET)

Anička (10)

To se sešli bohatí pánové s ohnutýma nosama a domluvili se, že do televize dají hořící domy, aby polekali lidi. Dostali za to benzín, myslím.

Jaroslav (10)

Tak určitě. To byly ty útoky. Jak ty letadla letěly do těch mrakodrapů, kabooom! Lidi skákali ven a nikde žádný Superman, aby jim pomohl. Superman totiž není, ale Alkajda je. Proto je Alkajda mocnější než Superman.

Ahmed (10)

Jedenáctého září Nepoznaný povstal, aby naplnil poháry křižáků žlučí! Alláhovi oddaní celého světa se poprvé spojili do mohutné pěsti, kterou pozvedli proti pohanům! Světový chalifát je blízko!

Zuzanka (10)
Mamka vždycky ráno říká tátovi, to zas bylo jedenáctý září…

Myslím, že to je něco o erekci.

Péťa (10)

11. září odpoledne středoevropského času jsem byl v matčině lůně. Náhle jsem ucítil úbytek vesmírné síly a úpění umírajících davů. Vystoupil jsem tedy z matky. Po shlédnutí večerních zpráv počal jsem neutišitelně plakat. Bohužel již nebylo možné vstoupit do matky zpět. Své přílišné zvědavosti lituji dodnes.

Asi se svět změnil,že?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, anonym před 4597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

kravina.
ale pobavilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Za penízky se dá stvořit cokoli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nanoon

Inu, co jiného může poskytnout bulvární plátek ala Blesk, že? Noviny toho byly plné, hold po okurkové sezoně je zase o celkem psát.
Doplňuji:
Chtěl jsem samozřejmě napsat o čem psát :)

Upravil/a: Nanoon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Bohužel. Média ovlivňují náš život více než si uvědomujeme. Většinou to dělají proto aby vydělaly. Často jsou ovlivněna jednotlivci (ať již za bývalého režimu tak i dnes), kteří chtějí mít lidi jako ovce. Snadno ovlivnitelné bez vlastního zdravého rozumu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ubohý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek