Zlatý

Jak a proč si myslí to, co si myslí?

U příležitosti desátého výročí útoků Al-Káidy na Světové obchodní centrum v New Yorku oslovili naši redaktoři dnešní desetileté školáky. Zeptali jsme se dětí, co pro ně znamená 11. září. (NET)
============================== ==============
Anička (10)
To se sešli bohatí pánové s ohnutýma nosama a domluvili se, že do televize dají hořící domy, aby polekali lidi. Dostali za to benzín, myslím.
------------------------
Jaroslav (10)
Tak určitě. To byly ty útoky. Jak ty letadla letěly do těch mrakodrapů, kabooom! Lidi skákali ven a nikde žádný Superman, aby jim pomohl. Superman totiž není, ale Alkajda je. Proto je Alkajda mocnější než Superman.
-----------------------
Ahmed (10)
Jedenáctého září Nepoznaný povstal, aby naplnil poháry křižáků žlučí! Alláhovi oddaní celého světa se poprvé spojili do mohutné pěsti, kterou pozvedli proti pohanům! Světový chalifát je blízko!
---------------------------
Zuzanka (10)
Mamka vždycky ráno říká tátovi, to zas bylo jedenáctý září…
Myslím, že to je něco o erekci.
------------------
Péťa (10)
11. září odpoledne středoevropského času jsem byl v matčině lůně. Náhle jsem ucítil úbytek vesmírné síly a úpění umírajících davů. Vystoupil jsem tedy z matky. Po shlédnutí večerních zpráv počal jsem neutišitelně plakat. Bohužel již nebylo možné vstoupit do matky zpět. Své přílišné zvědavosti lituji dodnes.
============================== ===========

Asi se svět změnil,že?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kravina.
ale pobavilo.

Další odpovědi:

Zlatý

Za penízky se dá stvořit cokoli

Pokročilý

Inu, co jiného může poskytnout bulvární plátek ala Blesk, že? Noviny toho byly plné, hold po okurkové sezoně je zase o celkem psát.
Doplňuji:
Chtěl jsem samozřejmě napsat o čem psát :)

Stříbrný

Bohužel. Média ovlivňují náš život více než si uvědomujeme. Většinou to dělají proto aby vydělaly. Často jsou ovlivněna jednotlivci (ať již za bývalého režimu tak i dnes), kteří chtějí mít lidi jako ovce. Snadno ovlivnitelné bez vlastního zdravého rozumu.

Zlatý

Ubohý.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.