Ivíí

Jak a pod jakým názvem založit živnost na pozici animátora?

Ahoj, snad mi holky poradíte :)

První otázka je pod jakým číslem oboru je vedena pozice animátora? Nic takového jsem nenašla, všude je jen delegát, průvodce a tak, pod jakým číslem a názvem živnosti to mám hledat?

A další dotaz je ohledně založení. ŽL si můžu založit i na poště s CzechPointem, že? A když si ŽL teď založím, ale odjíždím až v červnu a v září se vracím, tak jak to mám udělat? Nikdo mi s tím zatím neporadil :(

Děkuju za každou odpověď :)

Nejlepší odpověď
gecco

Živnost – vyber si – http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/zivnost/pri­loha4.aspx , v úvahu připadá třeba 66, 67, 71–74, 80…
___
CzechPoint – lepší je, když zajdeš rovnou na Živnostenský úřad (CP je jen zprostředkovatel), ušetříš čas.
___
Když si ŽL pořídíš už teď, budeš do června zbytečně platit zálohy pojištění.
Mimochodem – vyplatí se ti vůbec ten živnosťák??
😉

gecco

A sakra, „holky“…
Toho oslovení jsem si ani nevšim´…
;-DD
Tak snad neva, že su chlap…
😉