Rico

Jak a kde zjistím kdo vyhrál soutěž o notebook na stránkách alfacomp.cz?

Jak a kde zjistím kdo vyhrál soutěž o notebook na stránkách alfacomp.cz?Nemůžu to tam nikde najít,31.5.201O v 23:59 skončilo hlasování ale kdo vyhrál to tam není ,poraďte prosím

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Taky mě to zaskočilo, že se objevil místo výherce na stránce se soutěží jen takový titulek.

Nicméně teď už je odkaz na informace o výherci na hlavní stránce mezi Posledními událostmi.

http://www.al­facomp.cz/php/in­dex.php?eid=14P145

Achjo, zase jsem to nevyhrál :(

Další odpovědi
sardoska

Řekla bych, že to zjistíš právě a jen na stránkách alfacomp.cz, nebo tě pořadatel v případě výhry bude kontaktovat. Soutěž skončila teprve o půlnoci, tak jim dej chvíli čas, než soutěž vyhodnotí. Určitě se dočkáš.